Loading...

Së fundi kanë qarkulluar thashetheme se Roza Lati dhe Stine kanë filluar romancë të re.

Këto thashetheme kishin filluar pasi moderatorja e kishte ftuar në emision ishin e saj, pra Stinen.

E ftuar në “Xing me Ermalin”, Roza nuk i ka shpëtuar pyetjes se a është ribashkuar me Stinen.

“Unë dhe Stine kemi kuptuar që ne të dy bëjmë shumë zhurmë në botën e showbizit, kështu që ne e shfrytëzojmë. Stine është artist, ka familjen e tij, ka vajzë, unë gjithashtu kam jetën time. Jemi miq shumë të mirë, e respektojmë shumë njëri-tjetrin”, ka sqaruar Roza Lati.

Loading...
loading...
Loading...