Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si ish-uzina e autotraktorëve, ku një makinë tip “Audi” me targa AA11DZ ka përplasur një këmbësore.

Kjo e fundit është rreth të 50-ave ku edhe nga pamjet shihet e shtirë në tokë. Shumë kalimtarë janë mbledhur përreth të aksidentuarës ku kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Kjo e fundit ka nisur edhe hetimet për zbardhjen e ngjarjes.Newsbomb

Loading...
loading...
Loading...