Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Shkodër- Velipojë. Bëhet me dije se një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur. Mësohet se pasagjeri që ka mbetur i vdekur është Ndue Gjokaj ndërsa identiteti i të plagosurve nuk dihet ende.Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se automjeti ku po udhëtonin tre personat ka humbur drejtimin dhe ka rënë në kanal duke shkaktuar këtë aksident.

Loading...
Loading...
Loading...