Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme ne aksin Librazhd- Përrenjas. Makinat janë perplasur fort dhe dëmtuar shumë keq aq sa janë bërë copash.

Siç shikohet edhe në foto makinat janë përplasur shumë keq dhe janë dëmtuar rëndë, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Siç shikohet edhe në foto në vendin e ngjarjes ka forca policie. Shkaku i përplasjes midis makinave nuk dihet ende.

Mesazhi qytetaresdërguar joq:

Aksident ne Aksin librazhd prrenjas. Te gjith dole per mrekulli.”

Loading...
Loading...
Loading...