Loading...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, përplaset kamionçina me ‘Benz-in’

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Elbasan-Peqin pranë fshatit Vidhas.

Mësohet se është përplasur një kamioncinë me mjet tip ‘Benz’ dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Loading...