Loading...

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht, me pasojë plagosjen e katër personave. Mësohet se aksidenti është shënuar në afërsi të vendit të quajtur Cangonji.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën, duke lënë të plagosur katër persona, të cilët ndodhen në Spitalin e Bilishtit.

Ndërkohë, siç shihet dhe nga fotoja, përplasja mes mjeteve ka qenë e fuqishme sa ata janë shkatërruar, ndërsa në vendngjarje kanë mbërritur edhe dy zjarrfikëse.

Loading...
Loading...
Loading...