Loading...

Aksident tragjik në rrugën Elbasan-Peqin me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen rëndë të dy të tjerave.
Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Gjocajve” në baipasin e Peqinit.
Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve një grua ka vdekur gjatë rrugës për në spital dhe jane plagosur rende shtetasit Ismail HoxhallariGëzim Braho që janë dërguar për të marrë ndihmën e parë në spitalin e Peqinit.
Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila po punon për përcaktimin e shkaqeve të këtij aksidenti.

Komunikata paraprake e policisë

Peqin / Informacion paraprak Në vendi e quajtur “Kryqëzimi i Gjocaj” Peqin, janë përplasur dy mjete dhe si pasojë janë dëmtuar 3 shtatas , njeri ka nderruar jete rruges per ne spital e dy te tjere jane dërgua në spitalin e Peqit, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...
Loading...
Loading...