Loading...
Loading...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Itali, ku një shqiptar ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti.

Mediat italiane, bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në Trento, ku shoferi i një kamioni 48-vjeçar me origjinë shqiptar, doli nga rruga duke gjetur vdekjen.

Deri tani, emri i shqiptari nuk është bërë i ditur, ndërsa mësohet se për të nxjerrë atë nga traileri, erdhën menjëherë dy ambulanca dhe një helikopter.

Loading...