Loading...

 

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme ku mësohet se dy viktimat janë goditur prej njërit prej automjeteve të aksidentuar, teksa ecnin në trotuar.

Atë e bijë kanë gjetur vdekjen në një prej rrugëve në afërsi të Unazës së qytetit.

Sokol Hoxha, 33 vjeç dhe vajza e tij, P. Hoxha, 6 vjeç, u goditën nga automjeti pasi drejtuesi i njërit prej tyre humbi kontrollin e mjetit.

Ndërkohë në polici janë shoqëruar Lorenc Pallashi dhe Petrit Kupe.

Loading...
Loading...
loading...