Loading...

Fjoralba Ponari e ka treguar vetë me një foto në rrjetet sociale se si makina e saj është përplasur me shtyllën.

Moderatorja shqiptare ka pësuar një aksident me makinë. Fjoralba Ponari e ka ndarë këtë moment të keq me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet se makina e saj është përplasur me shtyllën. Megjithatë bukuroshja bjonde është në gjendje mjaft të mirë shëndetësore, dhe këtë gjë e ka treguar me postimet në vijim. Por ka pësuar disa dëmtime makina.

Loading...
loading...
Loading...