Loading...

Një 22-vjeçare nga Rusia ka gjetur vdekjen në rrethana misterioze në Bahrain pasi ra nga kati i 6-të i një ndërtese.

Trupi i Lyubov Mezentseva u gjet në trotuarin e përparmë të një hoteli.

Ajo udhëtoi deri në Bahrain për të qenë me një të dashur me të cilin kishte patur marrëdhënie në rrjetet sociale.

Familja e të resë beson se të bijën e kanë shtyrë nga ballkoni i hotelit, pasi u nda me të dashurin që kishte online. Ky i fundit ka fikur telefonin dhe është i paarritshëm.

Policia ka ndaluar disa persona në lidhje me ngjarjen.


Burimi: Daily Mail |JOQ Albania

Loading...
Loading...
Loading...