Loading...

rita rita

Mbrëmja e djeshme ka qenë shumë e rralle për një pjesë të rinjsh që duan argëtimin dhe pëlqejnë koncertet live. Në Shqipëri ka mbërritur rreperi me famë botërore Chris Brown.

Koncerti u zhvillua në prej klubeve në bregdetin e Durrësit. Por ajo që nuk dihet dhe që zbulohet nga burimet të opinion.al, është mësuar se Chris Brown ka ftuar që t’i bashkohej në koncert edhe Rita Orën e cila ndodhej ndërkohë në Ulqin e shoqëruar nga Luis Hamilton (gjë të cilën e dëshmojnë edhe fotot e postuara në rrjet).

Rita Ora, i është përgjigjur pozitivisht ftesës por duket se paaftësia menaxhuese e drejtuesve të aeroportit ka bërë që rreth mesnatës të ishtë e pamundur që charteri i saj të ulej në Rinas.

Kjo nuk është hera e parë që aeroporti  “Nënë Tereza”,  krijon probleme të tilla. Burokracia e uljeve në Rinas është nga më skandalozet në Europe. Duke u kthyer tek ngjarja vetë Rita Ora përmes një postimi e ka uruar Chris Brown për koncertin që do të mbante në Durrës dhe ka shprehur keqardhjen që nuk mund të vinte.

Kjo shprehje e saj lë hapur të kuptohet edhe dëshirën për të qenë në Tiranë dhe paaftësinë e autoriteteve të Rinasit për të mundësuar një lëvizje të orëve të fundit.

Loading...
Loading...
Loading...