Loading...

 

Policia e Divjakës ja arrestur një shtats pasi ka ushtruar dhunë ndaj vajzës së tij.

Në pranga është vënë shtetasi N.Gj, 56 vjeç, banues  në Divjakë.

Arrestim i këtij shtetasi u bë pasi në banesë për motive të dobëta ka ushtruar dhunë dhe ka kanosur vajzën e tij,  shtetasen V.Gj, 18 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje”.

 

Loading...
Loading...
Loading...