Loading...

Është e famshme për format e saj bombastike dhe për këto forma është shumë e kërkuar jo vetëm në industrinë e modës, por edhe nga çifte të ndryshme mesa duket.

Po flasim për Demi Rose, e cila zbuloi në Twitter se merr kërkesa të shumta për treshe nga çifte nga e gjithë bota.

“Çuditem me këto çifte që më bëjnë të tilla oferta. A thua se nuk kam mundësi më të mira unë”, shkroi Rose në rrjetin social.

Loading...
loading...
Loading...