Loading...
Loading...

 

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë se dikur vazhdimisht luante shah me shqiptarët.

Duke folur në një intervistë për Klan Kosova, Vuçiç deklaroi se kundërshtarët më të fortë në shah i kishte shqiptarët.

“Gjatë shërbimit ushtarak duke kërkuar kundërshtarë në shah gjithmonë kam hasur në shqiptarë që kanë qenë të vetëmësuar apo kanë lozur me të vjetrit që lozin shah dhe ata kanë qenë gjithmonë kundërshtarët më të fuqishëm dhe këtë e kujtoj gjithmonë”, ka deklaruar Vuçiç.

A ka biseduar Vuçiq me Thaçin dhe Ramën për ndarjen e Kosovës?

A ka biseduar Vuçiq me Thaçin dhe Ramën për ndarjen e Kosovës?

Publiée par Klan Kosova sur mardi 15 mai 2018

Loading...
loading...
Loading...