Loading...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka risjellë një video ku shfaqet kreu i Bashkisë së Durrësit në një drekë me aheng. Sipas Berishës kjo është festa e Dakos me Avdylët e banditë të tjerë për fitoren e krimit elektoral.
“Vangjush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa ketu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”, shkruan Berisha.

Vangush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurre Astrit Avdylin ndersa ketu po feston me te dhe Avdylë e bandite te tjere te Durresit fitoren e krimit elektoral! sb

Publiée par Sali Berisha sur Mardi 11 juin 2019

Loading...
Loading...
Loading...