Loading...

 

Trejsi Sejdini është vajza e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në kompeticionin Miss Universe këtë vit në Tajlandë.

Ajo është etiketuar kohë më parë së të merrte këtë titull, si “gangsterja e Elbasanit”.

Bukuroshja ka folur në një intervistë në lidhje me jetën e saj personale dhe ka zbuluar emrin e reperave që i shkruajnë, teksa realisht ka deklaruar se është në një lidhje.

“A ka pasur reperë të njohur që të kanë shkruar?” Ishte pyetja për Trejsin gjatë emisionit “Sevenbizz”.

Trejsi u përgjigj:

Nuk kam shumë kontakt me reperët shqiptar ose me showbizin shqiptar. Kam Feron shok por s’kam ndonjë që më bezdis”.

Loading...
loading...
Loading...