Loading...

 

Nga Lenc Pisha

 

Nje burre i thote taksixhiut…
– Sa e ke pazarin per 1 ore…?
– 20 euro…
– E shikon ate gruan qe po hyn disko…?
– Po – thote taksixhiu…
– Do te jap 100 euro po ma nxorre prej flokesh ketu…se ka ikur fshehurazi pa me thene gje…
Shkon taksixhiu dhe del nga diskoja me nje grua tjeter prej flokesh…
– Ça ben more…kjo nuk eshte gruaja ime…
– Eshte e imja kjo thote taksixhiu…po mbaje içik ketu sa te iki te marr tenden…

Loading...
Loading...
Loading...