Loading...

rt

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në qytetin e Ferizajt, Kosovë ku një burrë ka vrarë gruan dhe më pas edhe veten.

Burime policore thanë se, ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:00 të mëngjesit të sotëm.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, Agim Gashi.

Loading...
Loading...
Loading...