Loading...

I arrestuari është F.A banues në Cërrik i cili ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj gruas së tij.

CËRRIK- Një 46-vjeçar është vënë në prangat e policisë pasi ka ushtuar dhunë dhe më pas ka kërcënuar me jetë me anë të një bajonete, bashkëshorten e tij

I arrestuari është F.A banues në Cërrik i cili ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj gruas së tij. Të arrestuarit akuzohen për veprat penale ” Dhunë në familje” dhe ” Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Loading...
Loading...
Loading...