Loading...

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha prej shumë kohësh janë në një lidhje dashurie mes tyre, ndërsa të dy janë përpjekur gjithmonë ta mbajnë të fshehtë lidhjen e tyre.

Megjithatë, kohët e fundit, gjithçka ka dalë sheshit dhe kjo shihet edhe nga fotot e tyre nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi, si Albani, ashtu edhe Çiljeta kanë publikuar nga një foto ku shihen me të njëjtën makinë dhe të njëjtin vend.

Si duket, ata kanë vendosur të mos fshihen më dhe të dalin hapur. Lidhja e tyre tashmë është më shumë se fakt dhe nuk ka asgjë enigmatike…joq.al

Loading...
Loading...
Loading...