Loading...

A besoni ende tek dashuria me shikim të parë? Duket se Lorie fe Fales po. 23-vjeçarja ka rrëfyer se ka rënë në dashuri me bashkëshortin e saj, biznesmenin 71-vjeçar, Thomas Greig. Çifti është njohur në Facebook dhe janë takuar në ditëlindjen e Lorie në vitin 2014 dhe që nga ai moment dashuria mes tyre është jetuar çdo ditë me të njëjtin intensitet. Një vit pas njohjes erdhi në jetë edhe vajza e çiftit, Mery. Sot 23-vjeçarja nga Filipinet dhe 71-vjeçari anglez jetojnë ende dashurinë e tyre, që për shumë duket skeptike.

Loading...
loading...
Loading...