Loading...

Ditë e zezë e sotmja. Një tjetër person vret veten me armë brenda në banesë

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike sot në Korçë.

Sipas njoftimit të policisë, thuhet se në fshatin Dvoran, Korçë, në banesë është gjetur i pajetë nga familjarët e tij, shtetasi A.H, rreth 77 vjeç, i cili dyshohet të jetë vetëvrarë me një armë gjahu të cilën e posedonte me leje.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...
Loading...
Loading...