Loading...

Cardi B është padyshim reperja më e njohur e momentit, femër, e cila ka korrur sukses brenda pak vitesh.

Sëfundmi ajo është takuar me një prej menaxherëve më të njohur shqiptar, i cili jeton në New York.

Ai quhet Drini Zatriqi dhe është një sipërmarrës në SHBA.

Cardi dhe Drini kanë bërë një bisedë shumë të shkurtër së bashku ku kanë shkaktuar mjaft të qeshura për publikun në mbarë botën.

Drini i ka treguar Cardit se çfarë do të thotë pak a shumë emri i saj në Shqipëri.

Ajo nis videon kështu:

Jam këtu me shqiptarin… Po prit…A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip “d***”
E kishte fjalën për një llaf në anglisht, i cili i referohet penisit.

Në vitin 2013, Drini bëri një bujë të madhe me deklaratën e tij që dha për këngën e Era Istrefit, e cila titullohej “13”.

Drini tha se ai numër simbolizonte datën kur kanë ata të dy kanë nisur të shkojnë në shtrat.

https://vimeo.com/347686319

Loading...
Loading...
Loading...