Loading...

Ylli i Pop-it, Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse

Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin të pozonte për “Vogue Spain”.

Ndër të tjera, Dua pritet që të publikojë albumin e ri muzikorë, në të cilin do të ketë dhe disa projekte të reja.

https://www.instagram.com/p/B2mCKBsj8_s/

 

Loading...
Loading...
Loading...