Loading...

 

Ka shkuar në dy numri i të vdekurve nga aksidenti tragjik i përplasjes së dy automjeteve në Selitë të Mollasit në Cërrik.

Gjatë rrugës për në spital ndërroi jetë Agim Mençi 50 vjeç, ndërsa nuk mundi ti rezistojë plagëve dhe ka ndërruar jetën në spital edhe Agron Shermilli 48 vjeç.

Dy shtetasit e tjerë ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja e rëndë ishte pasojë e përplasjes së fortë mes dy automjeteve që siç shihen nga fotot janë dëmtuar rëndë.

Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor.

Loading...
Loading...
Loading...