Loading...

Kemi dëgjuar shpesh raste kur kafshë të ndryshme futen në fushën e lojës dhe ndërpresin ndeshjesn.

Por, së fundmi, një rast i rallë vjen nga Argjentina.

Ndeshja mes Almago dhe Temperley është ndërprerë për shkak se bletët kanë pushtuar një prej portave.

Mijëra bletë janë mbledhur te pjesa këndore e portës dhe ishte e pamundur t’i largoje.

Punëtorët e stadiumit janë munduar t’i heqin me zjarrfikës, por ato janë rikthyer përsëri.

Pamjet po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale…

https://twitter.com/i/status/1117166048103550976

Loading...
loading...
Loading...