Loading...

Aksident i rëndë automobilistik në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. Shtetasi  F.T., 60 vjeç , banues në lagjen “Shënkoll”, Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Man –Kamion”, me targa EL 4817P, është përplasur me mjetin tip “Volsëagen” , me targa AA 325 DA, me drejtues shetasin B.S., 30 vjeç , banues në Elbasan.

Si pasojë është aksidentuar   drejtuesi i mjetit me targa me targë AA 325DA, i cili është dërguar  në Spialin Rajonal  Elbasan,  dhe është jashtë  rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...
Loading...
Loading...