Loading...

Zjarr në një banesë në lagjen “Emin Matraxhiu”.Ngjarja ndodhi rreth orës 15.00. Nga zjarri nuk ka të lënduar.
Për rastin u njoftua reparti zjarrfikës që shjoi menjehere ne vendin e ngjarjes dhe beri te mundur lokalizimin dhe fikjen e flakeve.
Ende nuk dihen shkaqet e shperthimit te zjarrit. Po punohet per zbardhjen e rrethanave.

Loading...
Loading...
Loading...