Loading...

Nga fillimi i muajit maj të këtij viti e në vazhdim po zhvillohet provimi i shtetit për profesionet e rregulluara në fushën e mjekësisë. “Gazeta Shqiptare” zbardh sot listat me emrat e punonjësve të shëndetësisë dhe datat përkatëse të testimit sipas profesionit të mjekut, farmacistit, stomatologut, mamisë, infermierit, fizioterapistit, logopedistit, teknikut të imazherisë dhe teknikut të laboratorit. Përkatësisht sot publikohen emrat e kandidatëve të fushës së farmacisë e stomatologjisë që do t’i nënshtrohen provimit të shtetit. Në ditët në vijim, ‘GSH’ do të publikojë listat me emrat e të gjithë kandidatëve për çdo profesion në këtë fushë. Qendra e Shërbimeve Arsimore njofton të gjithë kandidatët që të paraqiten pranë godinës së këtij institucioni 30 minuta para provimit. “Për të gjithë kandidatët aplikantë për provimet e shtetit për profesionet e rregulluara të mjekut, farmacistit, stomatologut, mamisë, fizioterapistit, logopedistit, teknikut të imazherisë dhe teknikut të laboratorit, ju bëjmë me dije se provimi i shtetit për profesionet e rregulluara të fushës së mjekësisë do të zhvillohet nga fillimi i muajit maj 2019 e në vijim. Provimi i shtetit do të zhvillohet në godinën e Qendrës së Shërbimeve Arsimore (më poshtë QSHA) me adresë: bulevardi ‘Zhan D’Ark, nr. 23, Tiranë (ose godina e ish-ATSH). Kandidati duhet të paraqitet në QSHA 30 minuta para fillimit të provimit të shtetit”, – bën me dije QSHA.
Dokumentacioni
Qendra e Shërbimeve Arsimore thekson se kandidatët nuk duhet të harrojnë dokumentacionin ditën e testit. “Ditën e provimit kandidati duhet të jetë i pajisur me letërnjoftim (kartë ID ose pasaportë) për pjesëmarrje në provimin e shtetit (dokumenti origjinal), kopje të kartë ID ose pasaportë, si dhe faturën e pagesës së tarifës së provimit të shtetit për llogari të QSHA, nga një bankë të nivelit të dytë/postë (sipas faturës për arkëtim të publikuar në faqen zyrtare të QSHA) sipas herës së pjesëmarrjes”, – nënvizon QSHA. Kjo e fundit shton gjithashtu se fatura duhet të ketë vulën e bankës përkatëse.

Farmaci Sezoni XVI Maj 2019
NR Emri Atesia Mbiemri Orari
1 Abla Misir Koçi 22.05.2019 09:00
2 Adela Osman Sina 22.05.2019 09:00
3 Adrisa Besim Lekaj 22.05.2019 09:00
4 Aida Estref Gjoka 22.05.2019 09:00
5 Aida Ibrahim Pepa 22.05.2019 09:00
6 Aida Rasim Xhafaj 22.05.2019 09:00
7 Ajushka Bekim Shenepremte 22.05.2019 09:00
8 Alba Haki Sallaku 22.05.2019 09:00
9 Albana Artan Dervishi 22.05.2019 09:00
10 Albana Gëzim Malai 22.05.2019 09:00
11 Albana Maksim Markaj 22.05.2019 09:00
12 Albi Kastriot Begaj 22.05.2019 09:00
13 Alisia Gjorgjia EduartSefa 22.05.2019 09:00
14 Alketa Pëllumb Feta 22.05.2019 09:00
15 Amarildo Ndriçim Xhaferri 22.05.2019 09:00
16 Ana Oliver Hoxha 22.05.2019 09:00
17 Andi Fatos Ajdini 22.05.2019 09:00
18 Andi Resmi Balla 22.05.2019 09:00
19 Anila Gjergji Maçolli 22.05.2019 09:00
20 Anisa Naun Kusta 22.05.2019 09:00
21 Anisa Ivzi Xhumari (Elezi) 22.05.2019 09:00
22 Anisa Luzim Uka 22.05.2019 09:00
23 Antigona Lulzim Shahinaj 22.05.2019 09:00
24 Antueno Luan Pelo 22.05.2019 09:00
25 Anxhela Kujtim Korra 22.05.2019 09:00
26 Anxhela Sokol Salataj 22.05.2019 09:00
27 Anxhela Eqerem Skuqi 22.05.2019 09:00
28 Ardina Adrian Nuha 22.05.2019 09:00
29 Ariana Arqile Proko 22.05.2019 09:00
30 Aridona Sakip Dani 22.05.2019 09:00
31 Arila Avni Osmëni 22.05.2019 09:00
32 Ariola Zejnel Shuti 22.05.2019 09:00
33 Arjola Axhem Beqiri 22.05.2019 09:00
34 Arjola Artan Çelmeta 22.05.2019 09:00
35 Arlind Arjan Seraj 22.05.2019 09:00
36 Arlinda Rrapo Shametaj 22.05.2019 09:00
37 Armando Dedë Leka 22.05.2019 09:00
38 Arnisa Ahmet Guri 22.05.2019 09:00
39 Arsena Isuf Dashi 22.05.2019 09:00
40 Artemisa Besnik Axhami 22.05.2019 09:00
41 Artemisa Robert Bollano 22.05.2019 09:00
42 Artenisa Skender Baliaj 22.05.2019 09:00
43 Aulona Agron Kulluri 22.05.2019 09:00
44 Aulona Baftjar Muçka (Xhaja) 22.05.2019 09:00
45 Aurel Gjergj Alia 22.05.2019 09:00
46 Beki Tritan Kokona 22.05.2019 09:00
47 Besart Kujtim Baçi 22.05.2019 09:00
48 Betina Niko Zaka 22.05.2019 09:00
49 Bledi Robert Naçi 22.05.2019 09:00
50 Blerina Flamur Isufi 22.05.2019 09:00
51 Blerta Hysni Leka 22.05.2019 11:30
52 Bora Bashkim Jashari 22.05.2019 11:30
53 Bora Shkelqim Sula 22.05.2019 11:30
54 Bora Asim Shkurta 22.05.2019 11:30
55 Borana Gëzim Zeqaj 22.05.2019 11:30
56 Bresilda Besnik Seitaj 22.05.2019 11:30
57 Brikena Shahin Zaçe 22.05.2019 11:30
58 Brisilda Vladimir Shmili 22.05.2019 11:30
59 Brunilda Zamir Kosiqi 22.05.2019 11:30
60 Damiano Engjëll Nebiaj 22.05.2019 11:30
61 Daniela Durim Seferi 22.05.2019 11:30
62 Dejvi Përparim Jazexhiu 22.05.2019 11:30
63 Demo Zini Gjini 22.05.2019 11:30
64 Denada Fatmir Zenelaj 22.05.2019 11:30
65 Denald Nazmi Kopaçi 22.05.2019 11:30
66 Denisa Kujtim Dervishi 22.05.2019 11:30
67 Diamira Irakli Bardhi 22.05.2019 11:30
68 Dorian Jashar Suli 22.05.2019 11:30
69 Doriela Kristo Brakaj (Janku) 22.05.2019 11:30
70 Dorilda Muhamet Çela 22.05.2019 11:30
71 Drini Behar Shehi 22.05.2019 11:30
72 Dritan Esat Çami 22.05.2019 11:30
73 Dritan Ulsi Fejzaj 22.05.2019 11:30
74 Dritan Fatmir Nelaj 22.05.2019 11:30
75 Edit Munir Vasili 22.05.2019 11:30
76 Edjon Petrit Hysenaj 22.05.2019 11:30
77 Edmond Shefqet Lozi 22.05.2019 11:30
78 Edri Arjan Pollozi 22.05.2019 11:30
79 Eges Sherif Elezaj 22.05.2019 11:30
80 Eklida Avdulla Çollaku 22.05.2019 11:30
81 Elidona Kujtim Mehmeti (Muceku)22.05.201911:30
82 Elisa Hysen Dibra 22.05.2019 11:30
83 Eljon Sami Sheme 22.05.2019 11:30
84 Elona Pandeli Çela (Kola) 22.05.2019 11:30
85 Emisa Agim Shahaj 22.05.2019 11:30
86 Emrah Edmond Dashi 22.05.2019 11:30
87 Enea Agim Mushi 22.05.2019 11:30
88 Enea Naun Prifti 22.05.2019 11:30
89 Eneida Nazmi Abdihoxha (Kazani)22.05.201911:30
90 Enerieta Vezir Jaso (Dervishaj)22.05.2019 11:30
91 Englantina Gramos Shkurta 22.05.2019 11:30
92 Eni Pandeli Dallto 22.05.2019 11:30
93 Eni Dritan Kala 22.05.2019 11:30
94 Enida Zef Kaza 22.05.2019 11:30
95 Enisa Hysen Alla 22.05.2019 11:30
96 Enkeleda Sadik Gega 22.05.2019 11:30
97 Enxhel Ramiz Mejdani 22.05.2019 11:30
98 Enxhi Arjan Çela 22.05.2019 11:30
99 Enxhi Maksim Hajrullaj 22.05.2019 11:30
100 Ergys Petrit Uruçi 22.05.2019 11:30
101 Erida Cevan Cevani 22.05.2019 14:00
102 Eridona Petrit Xhura 22.05.2019 14:00
103 Erina Flamur Bala 22.05.2019 14:00
104 Eriona Pjetër Prendi 22.05.2019 14:00
105 Erjon Nevrus Bërdëllima 22.05.2019 14:00
106 Erjon Agim Qafa 22.05.2019 14:00
107 Erjona Çlirim Dhima 22.05.2019 14:00
108 Ermela Hysen Hoxha 22.05.2019 14:00
109 Ermelinda Rasim Kastrati (Metallari)22.05.201914:00
110 Ermira Hajdar Hoxha 22.05.2019 14:00
111 Ervelinda Sali Kilja 22.05.2019 14:00
112 Esma Qamil Xheraj 22.05.2019 14:00
113 Etjen Asqeri Vela 22.05.2019 14:00
114 Eva Lirak Bajraktari 22.05.2019 14:00
115 Evirsa Vildan Meraja 22.05.2019 14:00
116 Fatbardh Mexhit Sina 22.05.2019 14:00
117 Fatjona Flamur Jakupllari 22.05.2019 14:00
118 Fidarije Yllson Bendo 22.05.2019 14:00
119 Fjorentina Skënder Brahja 22.05.2019 14:00
120 Florian Bashkim Hajro 22.05.2019 14:00
121 Frabina Artan Bërzeshta 22.05.2019 14:00
122 Geisi Fatmir Ibrahimi 22.05.2019 14:00
123 Genti Xhymert Shkalla 22.05.2019 14:00
124 Geserda Agim Miraka 22.05.2019 14:00
125 Greta Edmond Halili 22.05.2019 14:00
126 Greta Vllasi Proi 22.05.2019 14:00
127 Griselda Bedrudin Nuna (Gega) 22.05.2019 14:00
128 Helga Nazmi Selmani 22.05.2019 14:00
129 Hysen Agim Buzali 22.05.2019 14:00
130 Igla Shkelzen Lama (Maja) 22.05.2019 14:00
131 Igli Alo Shallari 22.05.2019 14:00
132 Ilda Pali Marko 22.05.2019 14:00
133 Ilda Artin Mici 22.05.2019 14:00
134 Ilda Arjan Piro 22.05.2019 14:00
135 Ilirjana Ahmet Meshi 22.05.2019 14:00
136 Iljona Shpëtim Kraja 22.05.2019 14:00
137 Ina Nazmi Muçaj 22.05.2019 14:00
138 Inga Ilirjan Sopi 22.05.2019 14:00
139 Ira Lulzim Baho 22.05.2019 14:00
140 Irida Agron Lusha 22.05.2019 14:00
141 Irma Pasho Leka 22.05.2019 14:00
142 Iva Todi Prifti 22.05.2019 14:00
143 Ivi Sokol Dimo 22.05.2019 14:00
144 Jesmina Myzafer Kuka 22.05.2019 14:00
145 Joana Arqile Apostoli 22.05.2019 14:00
146 Joana Dedë Marku 22.05.2019 14:00
147 Johana Mihal Papajorgji 22.05.2019 14:00
148 Jonida Shkëlqim Plaku 22.05.2019 14:00
149 Jorgela Andon Çako (Toshi) 22.05.2019 14:00
150 Jurida Lefter Qose 22.05.2019 14:00
151 Kadeina Pëllumb Guri 23.05.2019 09:00
152 Keisi Dashmir Zyberi 23.05.2019 09:00
153 Ketjana Sotiraq Elezi 23.05.2019 09:00
154 Klaudio Gezim Xhaçi 23.05.2019 09:00
155 Klaudja Nikoll Metushi 23.05.2019 09:00
156 Klaudjo Ramiz Mejdani 23.05.2019 09:00
157 Klea Edmond Lito 23.05.2019 09:00
158 Klea Peçi Papa 23.05.2019 09:00
159 Klea Arqile Prifti 23.05.2019 09:00
160 Klevis Perikli Polena 23.05.2019 09:00
161 Klevis Izet Tragaj 23.05.2019 09:00
162 Krenar Shaban Xhemali 23.05.2019 09:00
163 Kreshnik Piro Goxhaj 23.05.2019 09:00
164 Kristina Piro Rapushi 23.05.2019 09:00
165 Kristina Roberti Zisi 23.05.2019 09:00
166 Kristo Thanas Millo 23.05.2019 09:00
167 Kristo Petro Zhidro 23.05.2019 09:00
168 Kristofor Maksim Proko 23.05.2019 09:00
169 Ledi Vasip Shehi (Seitllari) 23.05.2019 09:00
170 Ledia Bert Kushi 23.05.2019 09:00
171 Ledjana AleksanderSulaj (Bani) 23.05.2019 09:00
172 Lorela Ardian Dupi 23.05.2019 09:00
173 Lorena Gezim Skana 23.05.2019 09:00
174 Luina Flori Brakaj 23.05.2019 09:00
175 Mariglena Zarif Salaj 23.05.2019 09:00
176 Marinela Agron Pepa 23.05.2019 09:00
177 Marinela Pandeli Sullaj 23.05.2019 09:00
178 Markela Eduard Faslli 23.05.2019 09:00
179 Matilda Habib Ceni 23.05.2019 09:00
180 Matilda Zylyf Lila 23.05.2019 09:00
181 Megi Dashamir Begaj 23.05.2019 09:00
182 Megi Sokol Çaushi 23.05.2019 09:00
183 Megi Valter Keçi (Dvorani) 23.05.2019 09:00
184 Megi Edmond Pashollari 23.05.2019 09:00
185 Migena Preng Kolaj 23.05.2019 09:00
186 Mimoza Ahmet Todori 23.05.2019 09:00
187 Mirsada Ramadan Vuçaj 23.05.2019 09:00
188 Nevila Neki Arapi 23.05.2019 09:00
189 Nevin Astrit Jegeni 23.05.2019 09:00
190 Nurjano Ismail Shehu 23.05.2019 09:00
191 Njomza Ylli Shehu 23.05.2019 09:00
192 Olsi Mentor Kurti 23.05.2019 09:00
193 Olta Shefqet Bixheku 23.05.2019 09:00
194 Olti Skënder Dervishi 23.05.2019 09:00
195 Oltiana Pullumb Canaj 23.05.2019 09:00
196 Omela Ruzhdi Ferraj 23.05.2019 09:00
197 Orkida Hekuran Isufi 23.05.2019 09:00
198 Pandeli Jorgji Sheqerxhi 23.05.2019 09:00
199 Paola Muhamet Kërçiku 23.05.2019 09:00
200 Petrit Kadri Hina 23.05.2019 09:00
201 Pranvera Fatmir Bitri 23.05.2019 11:30
202 Regina Vladimir Xhani 23.05.2019 11:30
203 Rejdi Ramadan Tamizi 23.05.2019 11:30
204 Rexhina Nazar Leka 23.05.2019 11:30
205 Rigels Krenar Zhupani 23.05.2019 11:30
206 Rigers Fatos Kojo 23.05.2019 11:30
207 Robena Aristir Laska 23.05.2019 11:30
208 Roberta Gëzim Zane 23.05.2019 11:30
209 Rodona Astrit Jegeni 23.05.2019 11:30
210 Romina Artur Kaçani 23.05.2019 11:30
211 Rovena Qerim Vrapi 23.05.2019 11:30
212 Rozina Asim Duka 23.05.2019 11:30
213 Sabukra Durim Gjongecaj 23.05.2019 11:30
214 Sadik AndreaHalil Perja 23.05.2019 11:30
215 Saimir Pellat Dervishi 23.05.2019 11:30
216 Sara Flamur Lekaj (Gjinaj) 23.05.2019 11:30
217 Sara Agim Qose 23.05.2019 11:30
218 Sidorela Eduart Ali 23.05.2019 11:30
219 Silva Koço Paja 23.05.2019 11:30
220 Skender Haxhi Laçaj 23.05.2019 11:30
221 Skerda Sihat Zotaj 23.05.2019 11:30
222 Slejda Petrit Pepa 23.05.2019 11:30
223 Stela Nebi Sina 23.05.2019 11:30
224 Suela Mystehak Lanaj 23.05.2019 11:30
225 Shehat Dëfrim Elezi 23.05.2019 11:30
226 Tije Qerim Sina 23.05.2019 11:30
227 Thoma Jani Kozdine 23.05.2019 11:30
228 Uarda Ardian Xhaxho 23.05.2019 11:30
229 Vangjush Ilia Jatagani 23.05.2019 11:30
230 Veneranda Gaspër Volaj 23.05.2019 11:30
231 Vinjola Eduart Marashi 23.05.2019 11:30
232 Virna Agim Çela 23.05.2019 11:30
233 Xhenisa Ilber Hoxha 23.05.2019 11:30
234 Xhensila Skënder Zogu 23.05.2019 11:30
235 Xhesika Ylli Taho 23.05.2019 11:30
236 Zenel Ferdinand Dokolli 23.05.2019 11:30
237 Ardon Gani Logu 23.05.2019 11:30
238 Migerta Sefer Reçi 23.05.2019 11:30
Stomatologji Maj 2019
Nr. Emri Atësia Mbiemri Orari
1 Adelina Rasim Shehu (Kovaçi) 20.05.2019 09:00
2 Adiola Adriatik Molla 20.05.2019 09:00
3 Agim Prek Lekaj 20.05.2019 09:00
4 Agustin Martin Delia 20.05.2019 09:00
5 Alba Albert Gjata 20.05.2019 09:00
6 Alba Xhemali Xhixha 20.05.2019 09:00
7 Alban Hysen Hysa 20.05.2019 09:00
8 Alban Luan Memo 20.05.2019 09:00
9 Albana Sefer Picalli 20.05.2019 09:00
10 Albano Foni Këri 20.05.2019 09:00
11 Albi Gezim Hafizi 20.05.2019 09:00
12 Alket Melaim Troci 20.05.2019 09:00
13 Almarina Kujtim Gjergji (Arapi) 20.05.2019 09:00
14 Altin Riza Mici 20.05.2019 09:00
15 Altin Llesh Lata 20.05.2019 09:00
16 Amena Jetmir Selimi 20.05.2019 09:00
17 Ana Gezim Hafizi 20.05.2019 09:00
18 Ana Ardian Kondakciu 20.05.2019 09:00
19 Anda Bujar Muçaj 20.05.2019 09:00
20 Andi Bujar Methasani 20.05.2019 09:00
21 Andi Agim Sinoimeri 20.05.2019 09:00
22 Anisa Kastriot Tafa 20.05.2019 09:00
23 Antida Shkëlqim Cekrezi 20.05.2019 09:00
24 Antonio Vincenzo Savarese 20.05.2019 09:00
25 Anxhela Asllan Muskaj 20.05.2019 09:00
26 Anxhela Shezai Poraqi 20.05.2019 09:00
27 Ardit Sadik Bajramaj 20.05.2019 09:00
28 Ardit Hamza Kapxhiu 20.05.2019 09:00
29 Ardit Gjon Marku 20.05.2019 09:00
30 Ardit Qemal Zeneli 20.05.2019 09:00
31 Arjon Syqyri Bajraktari 20.05.2019 09:00
32 Armand Besim Kaxhaja 20.05.2019 09:00
33 Armela Athanas Lefteri 20.05.2019 09:00
34 Armela Krenar Rustemaj 20.05.2019 09:00
35 Arnold Roland Baholli 20.05.2019 09:00
36 Arsen Mehmet Jolla 20.05.2019 09:00
37 Arta Fazli Gjini 20.05.2019 09:00
38 Artan MuharremDoda 20.05.2019 09:00
39 Artenisa Sait Ymeri 20.05.2019 09:00
40 Arvi Arben Guri 20.05.2019 09:00
41 Arviola Myfit Nure 20.05.2019 09:00
42 Arzu Sulejman Mamo 20.05.2019 09:00
43 Barlet Mustafa Ulaj 20.05.2019 09:00
44 Besian Bashkim Qalliu 20.05.2019 09:00
45 Bledar Lazim Bitri 20.05.2019 09:00
46 Bledar Man Lushi 20.05.2019 09:00
47 Blendi Flamur Gjevori 20.05.2019 09:00
48 Blerta Qazim Bozhiqi 20.05.2019 09:00
49 Bora Sherif Mezini 20.05.2019 09:00
50 Borana Ylli Bilali 20.05.2019 09:00
51 Borana Servet Çaushllari 20.05.2019 11:30
52 Brixhilda Xhevair Kostandini 20.05.2019 11:30
53 Brunilda Pjerin Goga 20.05.2019 11:30
54 Brunilda Fadil Shahinaj 20.05.2019 11:30
55 Catello Carlo Mascolo 20.05.2019 11:30
56 Cristian Spiro Cura 20.05.2019 11:30
57 Dajland Elez Metalia 20.05.2019 11:30
58 Daniela Zef Mardoda 20.05.2019 11:30
59 Daniele Danilo Casalongue 20.05.2019 11:30
60 Dardan Lulezim Serca 20.05.2019 11:30
61 Darovi Muhamet Basha 20.05.2019 11:30
62 Denardo Skënder Caushmema 20.05.2019 11:30
63 Denis Sait Ymeri 20.05.2019 11:30
64 Denisa Fatmir Domi 20.05.2019 11:30
65 Denisa Ilo Mustafa 20.05.2019 11:30
66 Denisa Murat Bebja 20.05.2019 11:30
67 Desantila Halil Dida 20.05.2019 11:30
68 Detion Rexhep Kerciku 20.05.2019 11:30
69 Disuza Arben Kasula 20.05.2019 11:30
70 Donin Todi Guxho 20.05.2019 11:30
71 Dren Bujar Nushi 20.05.2019 11:30
72 Dritan Fatos Sopoti 20.05.2019 11:30
73 Edmir Mylaim Tosku 20.05.2019 11:30
74 Egila Fiqiri Celami 20.05.2019 11:30
75 Ejona Jani Mbjeshovaqi 20.05.2019 11:30
76 Eldri Roland Katroshi 20.05.2019 11:30
77 Elenica Ilir Thanati (Gjoni) 20.05.2019 11:30
78 Elisa Shefqet Muka 20.05.2019 11:30
79 Eljon Jako Blana 20.05.2019 11:30
80 Elona Ahmet Haxhiu 20.05.2019 11:30
81 Elona Ramadan Neli 20.05.2019 11:30
82 Elsa Sabri Metalla 20.05.2019 11:30
83 Elson Imer Koliqi 20.05.2019 11:30
84 Elvira Polikron Beqaj 20.05.2019 11:30
85 Elvis Tahir Bara 20.05.2019 11:30
86 Emanuela Viktor Ademi 20.05.2019 11:30
87 Emanuela Remzi Daci 20.05.2019 11:30
88 Emiljan Ali Sado 20.05.2019 11:30
89 Emiljana Haxhi Dedja 20.05.2019 11:30
90 Emiljano Rami Hamzallari 20.05.2019 11:30
91 Emiljano Gjin Pjetërnikaj 20.05.2019 11:30
92 Endri Sokrat Prifti 20.05.2019 11:30
93 Eneida Musa Asllanaj 20.05.2019 11:30
94 Enigert Naun Doko 20.05.2019 11:30
95 Enijada Rremond Sinani 20.05.2019 11:30
96 Enisa Shkelqim Rexhepi 20.05.2019 11:30
97 Enkeleda Ilir Cara 20.05.2019 11:30
98 Enkeleda Ferid Llukaj 20.05.2019 11:30
99 Enklid Shaqir Murati 20.05.2019 11:30
100 Erald Riza Toska 20.05.2019 11:30
101 Eraldo Fatos Ferataj 20.05.2019 14:00
102 Erges Qirill Llambi 20.05.2019 14:00
103 Ergest Namik Kulaj 20.05.2019 14:00
104 Ergis Zadush Qoku 20.05.2019 14:00
105 Ergys Bujar Kola 20.05.2019 14:00
106 Ergys Musa Dyli 20.05.2019 14:00
107 Erilda Nazmi Brahaj 20.05.2019 14:00
108 Erineda Marjan Marku 20.05.2019 14:00
109 Erjola Abdyl Zgura 20.05.2019 14:00
110 Erjon Pelivan Hasani 20.05.2019 14:00
111 Erjon Daut Çela 20.05.2019 14:00
112 Ermir Binak Bokçiu 20.05.2019 14:00
113 Ermir Bukurosh Meçja 20.05.2019 14:00
114 Ermir Shkelqim Shehi 20.05.2019 14:00
115 Ermira Lulzim Memia 20.05.2019 14:00
116 Ermira Mane Çerkozi 20.05.2019 14:00
117 Erta Luan Kishta 20.05.2019 14:00
118 Ervin Mhill Ndreu 20.05.2019 14:00
119 Esmeralda Xhevair Murataj 20.05.2019 14:00
120 Esterina Kadri Hyra 20.05.2019 14:00
121 Etmir Jaho Koçi 20.05.2019 14:00
122 Eva Sami Matoshi 20.05.2019 14:00
123 Evald Kujtim Bejaj 20.05.2019 14:00
124 Fabion Elez Bashkurti 20.05.2019 14:00
125 Farudin Enver Tarja 20.05.2019 14:00
126 Fatjon Fatos Picari 20.05.2019 14:00
127 Fatjon Safat Brenolli 20.05.2019 14:00
128 Fatos Fatmir Brahimi 20.05.2019 14:00
129 Feride Avdyl Shkembi 20.05.2019 14:00
130 Flager Shpetim Isufaj 20.05.2019 14:00
131 Flaures Ulusi Nofulla 20.05.2019 14:00
132 Florenc Sabri Muça 20.05.2019 14:00
133 Gabriela Xhevat Kasaj 20.05.2019 14:00
134 Genalba Gani Korsita 20.05.2019 14:00
135 Gentjan Ismail Muço 20.05.2019 14:00
136 Gentjana Sherif Muja 20.05.2019 14:00
137 Gentjana Jonuz Yildizoglu 20.05.2019 14:00
138 Gentjana Caf Bushataj 20.05.2019 14:00
139 Gersi Pajtim Dautaj 20.05.2019 14:00
140 Gezim Edmond Hyka 20.05.2019 14:00
141 Gilberta Ramush Veli 20.05.2019 14:00
142 Greta Nikolle Çetina 20.05.2019 14:00
143 Grisilda Idriz Strugaj 20.05.2019 14:00
144 Gjergji Arqile Shtembari 20.05.2019 14:00
145 Gjergji Dhimiter Guraj 20.05.2019 14:00
146 Hajdhica Aleks Tato 20.05.2019 14:00
147 Haki Agim Bardhi 20.05.2019 14:00
148 Halkida Ibrahim Bokshi (Dibra) 20.05.2019 14:00
149 Hamit Munir Sinani 20.05.2019 14:00
150 Hendri Petrit Malasi 20.05.2019 14:00
151 Hysnije Isa Kaja 21.05.2019 09:00
152 Ida Zija Hoxha 21.05.2019 09:00
153 Igli Tonin Ramaj 21.05.2019 09:00
154 Ilia Gjolek Qorri 21.05.2019 09:00
155 Ilsa Sazan Lamçe 21.05.2019 09:00
156 Ilva Viktor Shehu 21.05.2019 09:00
157 Ina Stiri Ndreçka 21.05.2019 09:00
158 Indrit Rakip Tabaku 21.05.2019 09:00
159 Iraklea Rezart Gjergo 21.05.2019 09:00
160 Irena Dilaver Xhina 21.05.2019 09:00
161 Iv Gezim Nushi 21.05.2019 09:00
162 Jera Haxhi Halili 21.05.2019 09:00
163 Jerina Llazar Kumaraku 21.05.2019 09:00
164 Jetmir Fadil Hoxha 21.05.2019 09:00
165 Jonida Mefail Ballhysa 21.05.2019 09:00
166 Jonida Fatmir Zenelaj 21.05.2019 09:00
167 Jorid Besnik Meta 21.05.2019 09:00
168 Kei Albert Çuko 21.05.2019 09:00
169 Kejda Pellumb Zenelaj 21.05.2019 09:00
170 Kevin Mehedi Ndreu 21.05.2019 09:00
171 Kleandi Qemal Cela 21.05.2019 09:00
172 Kleant MuharremDervishi 21.05.2019 09:00
173 Klemend Neim Kanushi 21.05.2019 09:00
174 Kleona Besnik Xhepexhiu 21.05.2019 09:00
175 Kleonard Hysni Sulaj 21.05.2019 09:00
176 Klesa Tahir Hysaj 21.05.2019 09:00
177 Klevis Vladimir Veizaj 21.05.2019 09:00
178 Kostika Mihallaq Vera 21.05.2019 09:00
179 Kreshnik Ded Moriseni 21.05.2019 09:00
180 Kreshnik Lulezim Valteri 21.05.2019 09:00
181 Krist Agim Eksarho 21.05.2019 09:00
182 Kujtim Myslim Shehu 21.05.2019 09:00
183 Kushe Ajet Popi(Isa) 21.05.2019 09:00
184 Ledi Reshat Osmeni 21.05.2019 09:00
185 Ledion Zenel Liço 21.05.2019 09:00
186 Ledja Astrit Lamçe 21.05.2019 09:00
187 Liridon Kamber Syla 21.05.2019 09:00
188 Liridon Veli Shehu 21.05.2019 09:00
189 Loren Shaban Kamberi 21.05.2019 09:00
190 Lorida Flamur Afrinderin 21.05.2019 09:00
191 Lucjani Rolandi Zallemi 21.05.2019 09:00
192 Luçiano Sotiraq Liço 21.05.2019 09:00
193 Luis Petraq Sika 21.05.2019 09:00
194 Lulëzim Azbi Baxhija 21.05.2019 09:00
195 Luljeta Shaban Isedisha 21.05.2019 09:00
196 Lutfi Izet Toçilla 21.05.2019 09:00
197 Majlind Ilirjan Pengu 21.05.2019 09:00
198 Malvina Isa Loci 21.05.2019 09:00
199 Malvina Vezir Osmani (Braçe) 21.05.2019 09:00
200 Malvina Besnik Kastrati (Gega) 21.05.2019 09:00
201 Mario Antonio Çollaku 21.05.2019 11:30
202 Mario Arben Schick 21.05.2019 11:30
203 Mariol Albert Saveta 21.05.2019 11:30
204 Marketin Valentin Gjinaj 21.05.2019 11:30
205 Marsel Ilmi Beqiraj 21.05.2019 11:30
206 Marsela Gezim Hysa 21.05.2019 11:30
207 Martin Pavlino Papuçiu 21.05.2019 11:30
208 Marvin Qirjako Qirko 21.05.2019 11:30
209 Mateo Apostol Simo 21.05.2019 11:30
210 Matjola Kostandin Mustafa 21.05.2019 11:30
211 Mevlan Qemal Hysa 21.05.2019 11:30
212 Miranda Nikoll Cara 21.05.2019 11:30
213 Miri Bajram Hidri 21.05.2019 11:30
214 Mondi Hilmi Ulqinaku 21.05.2019 11:30
215 Monika Asqeri Qosja 21.05.2019 11:30
216 Muhamet Durmus Isler 21.05.2019 11:30
217 Nertil Refat Xhaferi 21.05.2019 11:30
218 Nilson Ilir Cakoni 21.05.2019 11:30
219 Noele Tomorr Bukaci 21.05.2019 11:30
220 Odeon Agron Smajli 21.05.2019 11:30
221 Ola Odhise Veshi 21.05.2019 11:30
222 Olsi Jorgji Ilia 21.05.2019 11:30
223 Olta Agim Sherifi 21.05.2019 11:30
224 Oltjana Flamur Kuka 21.05.2019 11:30
225 Orges Xhevair Ismailaj 21.05.2019 11:30
226 Orgest Fiqiri Osmani 21.05.2019 11:30
227 Ornela Abaz Gjini 21.05.2019 11:30
228 Ornela Sabri Matranxhi 21.05.2019 11:30
229 Ornela Pashko Prenga 21.05.2019 11:30
230 Parid Ahmet Zeza 21.05.2019 11:30
231 Rajmonda Kristaq Skali 21.05.2019 11:30
232 Ramiz Islam Buci 21.05.2019 11:30
233 Redian Gjovalin Bushi 21.05.2019 11:30
234 Rejd Pëllumb Rustaj 21.05.2019 11:30
235 Rejdi Hajdar Duro 21.05.2019 11:30
236 Rexhina Avni Abedini 21.05.2019 11:30
237 Rezi Dashmir Karalli 21.05.2019 11:30
238 Roberto Stefano Catinari 21.05.2019 11:30
239 RobertoAndreaFernandoMargnini 21.05.2019 11:30
240 Roder Frangli Belshaku 21.05.2019 11:30
241 Roland Zihni Murrani 21.05.2019 11:30
242 Roland Qirjako Nuredini 21.05.2019 11:30
243 Romina Agron Haxhiu 21.05.2019 11:30
244 Rudi Bukurosh Bishqemi 21.05.2019 11:30
245 Rudin Lavdimir Braka 21.05.2019 11:30
246 Sabina Myrteza Morina 21.05.2019 11:30
247 Salarjon Luan Totaj 21.05.2019 11:30
248 Salvatore Umberto Lettieri 21.05.2019 11:30
249 Sara Gjok Domgjoni 21.05.2019 11:30
250 Sarah Arben Lleshi 21.05.2019 11:30
251 Senko Asllan Saliu 21.05.2019 14:00
252 Sidorela Besim Sinani 21.05.2019 14:00
253 Silvia Arsen Zekaj 21.05.2019 14:00
254 Sokol Endrik Bajrami 21.05.2019 14:00
255 Sokol Hajri Shtylla 21.05.2019 14:00
256 Sonila Hamdi Lusha 21.05.2019 14:00
257 Sonja Ferdinand Laze 21.05.2019 14:00
258 Stefano Luciano Catinari 21.05.2019 14:00
259 Stiv Josif Shyti 21.05.2019 14:00
260 Suada Luan Stafasani 21.05.2019 14:00
261 Tajane Avni Sulaj 21.05.2019 14:00
262 Tatjana Viktor Qarri 21.05.2019 14:00
263 Teuta AbdurramanLoka 21.05.2019 14:00
264 Thoma Sotir Beka 21.05.2019 14:00
265 Vanda Riza Toda 21.05.2019 14:00
266 Vangjel Arben Stefanidhi 21.05.2019 14:00
267 Vidion Xhevri Darsi 21.05.2019 14:00
268 Vilson Ndue Bitraj 21.05.2019 14:00
269 Viola Agron Bardhi 21.05.2019 14:00
270 Vjosa Ilaz Misini 21.05.2019 14:00
271 Xhensila Besim Muçaj 21.05.2019 14:00
272 Xhino Pavli Dapi 21.05.2019 14:00
273 Xhulio Enver Elezi 21.05.2019 14:00
274 Yllson Fejzi Meçanaj 21.05.2019 14:00
275 Zamir Ndertim Jaupaj 21.05.2019 14:00
276 Zejnepe Qenan Bektashi 21.05.2019 14:00
277 Zhaneta Azem Ndrejaj 21.05.2019 14:00

Loading...
loading...
Loading...