Loading...

Klaudia Pepa është një prej balerinave më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë.

Shpeshherë, ajo vihet në qendër të vëmendjes prej fotove dhe videove provokuese që poston në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi balerina ka postuar një video, ku shfaqet duke i dhënë një motori në mënyrë të pazakontë.

Teksa i jep motorit, Klaudia ka hapur këmbët. Në lidhje me këtë i ka komentuar një ndjekës i cili e kritikon për veprimin.

Komenti:

Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap apo të është bërë ves.’’
Por, Klaudia nuk ka qëndruar në heshtje pas këtij komenti. Ajo i ka kthyer në përgjigje komentuesit për të cilën mund të thuhet se ka lënë me gisht në gojë.

Komenti i saj:

Ça të bësh , u bë 20 vjet që kërcej, çeshtje profesioni.”

https://www.instagram.com/p/BztJE-HgI5y/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Loading...
Loading...
Loading...