Loading...

auto_1-601459604655

Aktori i portpkallisë Rezart Veleshnja i ka dhënë fund jetës së beqarit. Ai është fejuar me grimieren e filmave aksion. Çifti duket se ka disa kohë që jeton bashkë dhe Story.al ka zbuluar edhe disa foto të tyre.

Fotot tregojnë se ata po kalojnë castë të lumtura bashkë.

largea_aktori1440312891

Loading...
Loading...
Loading...