Loading...

Azem Hajdari Junior, djali i liderit historik të PD, i cili lindi në jetë pak javë pasi të atit iu mor jeta dhe mori emrin e tij, duket se ka hedhur një hap të rëndësishëm në jetë.

20-vjeçari në ditën e përkujtimit të vdekjes së të atit u shfaq para një vajze mjaft simpatike, e cila mori vëmendjen e mediave.

Ajo qëndronte krah familjes Hajdari.

Kiri, vëllai i madh i tij , nuk e ka bërë ende publike vajzën me të cilën do të kalojë jetën, ndërsa Rudina, e cila është edhe deputete të parlament, është nënë prej disa vitesh.joq.al


Loading...
Loading...
Loading...