Loading...

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se reperi Mc KResha ishte fejuar me një vajzë nga Prishtina që jetonte në Kanada. Ai ka qenë i lidhur me Rozana Radin, lidhje kjo e bërë publike që u komentua gjatë dhe u prit mirë nga publiku.

Më shumë ia shtoi misterin lajmit fakti se reperi nuk ishte parë asnjëherë në publik me këtë vajzë.

Ky informacion mori dhenë në rrjet, teksa në lidhje me lajmin që i theu zemrën shumë vajzave, ka reaguar vetë reperi.

Ai është shtangur nga lajmi dhe ka thënë:

Është rren, nuk është e vërtetë, veçse jam qu prej gjumit qysh kom mujt mu feju.”

Loading...
Loading...
Loading...