Loading...

Nga Aldo Kozarja

Këto janë disa foto nga përplasja fatale mes dy automjeteve e ndodhur në orët e mbrëmjes në rrugën Selitë-Mollas të bashkisë Cërrik.
Si pasojë e kësajk përplasje mbeti i vdekur një shtetas 50 vjeç dhe janë plagosur tre shtetas të tjerë njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë.
50 vjeçari vdiq gjatë rrugës për në spital.
Në vendngjarje policia dhe grupi hetimor.

Loading...
Loading...
Loading...