Loading...

‘Klanifornia’ ishte emisioni që riktheu sërish në ekran moderatoren e njohur Marina Vjollcën.

Të gjithë u kënaqën pafund me batuatat dhe humorin e hollë në këtë spektakël.

Ndërkohë i ftuari special i mbrëmjes ishte Majku.

Majk njihet për miqësinë e ngushtë me Getoarin, pasi janë pjesë e labelit “BabaStars”.

E pikërisht bashkëshorti i Marinës gjeti rastin të përgëzojë bukuroshen dhe Majkun për praninë e tyre së bashku.

Përmes një fotoje ku duken Marina dhe Majk, Getoari ka rrëfyer se ndjehet krenar.

Loading...
Loading...
Loading...