Loading...

Kthehet mbrapsht urgjent, avioni me shqiptarë nisur për në Prishtinë
Sipas njoftimeve paraprake zona ku është gjetur trupi i pajtë është në rrugën e spitalit

Viktima është e seksit mashkull.

Bëhet e ditur se trupi i përket të moshuarit Hajdar Hazizi, 74 vjeç.

Fillimisht viktima është gjetur nga banorë të zonës, të cilët më pas kanë lajmëruar policinë.

Por nga kqyrja paraprake e trupit nuk janë identifikuar shenja dhune dhe për këtë shkak dyshohet se mund të jetë një vdekje natyrale.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...
loading...
Loading...