Loading...

 

Gjërat nuk po shkojnë aspak mirë për moderatoren britanike, Katie Price pas divorcit të tretë. Së fundmi, ajo ka marrë një gjobë prej 1.300 paundësh , pasi i jepte makinës në gjendje të dehur dhe e kishte pa sigurime.

Por jo vetëm kaq, pasi moderatorja është ndaluar t’i japë makinës për tre muaj.

Ndërsa mediat britanike kanë shkruar se Katie po mundohet të bëjë gjithçka për të larë borxhet dhe të mos përfundojë në varfëri.

Mësohet se ajo ka nxjerrë në shitje shtëpinë e saj 2 milionë dollarëshe vetëm që të shlyej disa borxhe.

Loading...
loading...
Loading...