Loading...

Nga Shkëlzen Henkoja

Një automjet luksoz tip bens është djegur mbrëmë në mesnatë në Gramsh.
Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Xhile Liçi” në afërsi të qendrës së këtij qyteti.
Automjeti tip Benz me targë AA 999 XS në pronësi të shtetasit Gj.B. është përfshirë nga flakët.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë zjarrfikësit dhe policia. Ndërhyrja e zjarrfikseve ka bërë që automjeti të digjet në pjesën e parë.
Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri. Por veç djegies aksidentale po hetohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Loading...
Loading...
Loading...