Loading...

Një kufomë është zbuluar të shtunën pasdite në Rodos të Greqisë.

Mediat greke bëjnë me dije se kufoma ishte e dekompozuar dhe u zbulua rastësisht nga një kalimtar.

Ky i fundit njoftoi Autoritetin e Portit dhe Policinë.

Sipas dyshimeve të para, i vdekuri mund të jetë emigrant, por ende nuk ka një konfirmim në rrugë zyrtare.

Nga ana tjetër, sipas policisë nuk ka pasur zhdukje në këtë zonë.

Loading...
loading...
Loading...