Loading...

Një debat mes pronarit të shtëpisë dhe punëtorit të ndërtimit ka degraduar deri në përdorimin e thikës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur njëri prej tyre.

TIRANË- Një debat mes pronarit të shtëpisë dhe punëtorit të ndërtimit ka degraduar deri në përdorimin e thikës, ku për pasojë ka mbetur i plagosur ky i fundit.

Burime për Report Tv bëjnë se dy personat janë përfshirë në sherr sepse nuk kanë rënë dakord si të bëhej puna në ndërtesë në rrugën “Myslym Keta”. Stefan Agolli, 44-vjeç ka qëlluar me thikë Dashamir Lecinin 51 vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në spital dhe nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

44-vjeçari ka rënë në prangat e policisë. Mbi të rëndon akuza për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”,

Loading...
Loading...
Loading...