Loading...

Një 75-vjeçar është gjetur i mbytur në ujërat e lumit Shkumbin, në Librazhd.

Nga të dhënat e para mësohet se viktima është shtetasi Shaqir Facja.

Facja dyshohet se është vetëhedhur nga ura në lum dhe ka humb jetën.

Trupi i pajetë është nxjerrë nga lumi nëmpërmjet grupeve të shpëtimit.

Loading...
Loading...
Loading...