Loading...

Bujar Muli, njihet nga të gjithë si “Hulku i Kosovës”. Format e tij trupore janë gjigande dhe jashtë normales.

Së fundmi, Bujari duket se ka marrë një vendim që ka ngjallur shumë debat.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka publikuar një ftesë që ia ka djalit të Arkani, një prej personave të dyshuar si kriminel i luftës së Kosvës.

Sipas Bujar Mulit, djali i Arkanit, Veljko Raznatoviç, kishte kërkuar dyluftim me të, e për këtë arsye ai i ka dërguar një mesazh, se është gati.

Ai i shkruan:

Tani sapo e mora vesh qe qeni i biri qenit (djali i arkanit) kish lyp meq me u rreh. Une direkt i dergova ftes pres ta pranoj ftesen time ta bon meq me mua ! Ku do jet knaqsi e imja me myt nje bir të kriminelit. In shaa Allah pranon”.
Postimin ai e ka shoqëruar edhe mefoton nga mesazhi drejtuar të birit të Arkanit.

Loading...
Loading...
Loading...