Loading...

Humb luftën me kancerin aktorja e njohur e ‘Salome’

Ndahet nga jeta aktorja e famshme Edith Gonzalez. Pas një lufte të gjatë me kancerin, aktoria nuk mundi t’ia dilte. Gjatë kësaj periudhe ajo gjithmonë ka dashur të tregojë mesazhe force për të mos u mposhtur nga sëmundja.

Ajo la pas vajzën 14 vjeçare, Constanza dhe bashkëshortin Lorenzo Lazo, 64 vjeç. Gonzalez njihet për rolet e saj protagonist në shumë telenovela. Ky ka qenë një lajm I hudhur për botën amerikano-latine.

Loading...
Loading...
Loading...