Loading...

Makina e një gruaje ka përfunduar në lumë pas një incidenti me një merimangë.

Thuhet se, ndërkohë që ndodhej shumë pranë lumit, gruaja ka parë një merimangë teksa i hipte në prehër.

E tmerruar nga insekti ajo braktisi makinën dhe u largua me vrap.

Por, makina e braktisur për disa sekonda përfundoi në lumin Etowah dhe sa hap e mbyll sytë u tërhoq nga rryma.

Në kohën që policia erdhi në vendngjarje automjeti ishte zhdukur nga sytë. Identiteti i gruas, si dhe lloji i merimangës, nuk janë bërë publike.

Burimi:Mail Online| JOQ Albania

Loading...
Loading...
Loading...