Loading...

Një grua 41 vjeçare nga fshati Pojan i Korçës ka humbur jetën mbrëmjen e së premtes duke pirë helm. Policia tha se ngjarja ka ndodhur më datë 20 shtator në orën 21:00, në banesën e saj.

Nuk është përcaktuar ende se çfarë helmi ka pirë R.K., e cila gjatë rrugës për në Spitalin e Korçës, ka ndërruar jetë.

Policia tha se nga kqyrja e trupit të viktimës, nuk janë konstatuar shenja dhune dhe mbetet mister arsyeja pse vendosi të vriste veten.

Loading...
Loading...
Loading...