Loading...

Linda Rei është një prej personave që ka trazuar më së shumti “ujërat” në Shqipëri. Kujtojmë këtu se ajo u bë e njohur, pasi doli në një intervistë televizive dhe tregoi se nga mashkull kishte kryer operacion për t’u bërë femër.

E prej dy vitesh ajo i ka munguar ekraneve shqiptare. Ajo ka jetuar në Maltë, ku ka shijuar jetën e natës.

Së fundmi ajo ka treguar se do të rikthehet në ekran. Këtë gjë, ajo e k treguar me anë të një postimi në Instastory. Ajo ka shkruar: Shumë shpejt në Dance with me 6.”

Nuk dihet ende nëse Linda do të jetë konkurrente, apo nëse do të ketë ndonjë rol tjetër.

Loading...
Loading...
Loading...