Loading...

Gjendet një grua e vdekur tek liqeni i Sharrës
Emri i viktimës është Lirie Xhepa.

Trupi i pajetë është gjetur në mes të ferrave rreth orëës 8 të mengjesit të sotshëm.

Policia është njoftuar nga banorët të cilët kanë parë kufomën

Dyshohet se ajo është qëlluar me plumb në kokë. I janë gjëtur tre plage arme zjari thonë burimet nga vendngjarja.

Ja informacioni paraprak i policisë:

Rreth orës 08:18, pranë liqenit të Sharrës është gjetur një trup i pajetë, i gjinisë femër, e moshës rreth 40-45 vjeçe.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Loading...
Loading...
Loading...