Loading...

Protesta e opozitës ka degjeneruar sot në grushte e shkelma me një person që sipas demokratëve ishte një efektiv i policisë i infiltruar në tubim.

Nuk dihet identiteti i personit që për disa çaste u dhunua nga të pranishmit në tubimin para Parlamentit.

Por siç shihet nga pamja, ai ishte me kapuç në kokë dhe me bilbil, ndërkohë që protestuesit e tjerë e kanë rrethuar dhe goditur disa herë deri sa ai është larguar.

Loading...
Loading...
Loading...