Loading...

Një minator ka humbur jetën ditën në Librazhd.

Ngjarja ka ndodhur gjatë paradites së sotme.

Policia thotë se 52-vjeçari me inicialet H. V., është përplasur nga një makineri.

Librazhd/ Informacion paraprak nga policia:

Shtetasi H. V., rreth 52 vjeç, banues në fshatin Pishkash, Librazhd, ka ndërruar jetë pasi është aksidentuar me makineri të punës, i cili ishte punëtor në një minierë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Loading...
Loading...
Loading...